czwartek, 30 maja 2013

Jedno marzenie hafciarskie spełnione :)

Od dawna jestem klientką Needle&Art i przyznam szczerze, że jestem zachwycona ich ofertą. Jedyne co powstrzymuje mnie od częstszych zakupów jest notoryczny brak gotówki ;) Nie przeszkadza mi to oczywiście w oglądaniu coraz to piękniejszych zestawów hafciarkich ( głównie firmy Dimensions ). Tym chętniej wzięłam jakiś czas temu udział w konkursie, w którym do wygrania był właśnie takowy zestaw. Dzięki temu konkursowi po raz pierwszy miałam okazję używać nici Kreinik i muliny pamięciowej DMC i jestem od tej pory ich wielką fanką. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że ten konkurs wygrałam a ogłoszenie wyników było w dniu moich urodzin :) lepszego prezentu nie mogłam sobie zażyczyć. Na FB można zobaczyć resztę wyróżnionych prac :) A poniżej dowód :


Nie musiałam długo zastanawiać się nad wyborem nagrody - tak, tak mogłam wybrać !!! - oczywiście mój wymarzony Dimensions Gold. 


Jeszcze raz bardzo chciałam podziękować firmie Needle&Art za spełnienie mojego marzenia :) To mój pierwszy wygrany konkurs i na pewno nieostatni w którym brałam udział.

Zestaw czeka na mnie w Polsce razem z pięknym listem, który mi przez telefon przeczytała mama a ja już się nie mogę doczekać lipca bo wtedy będę mogła osobiście pooglądać to cudo :)

Widzę, że coraz rzadziej mnie odwiedzacie :( niestety moje problemy z komentarzami na blogerze trwają nieprzerwanie. Sprawdzajcie swój spam w komentarzach, a mam nadzieję, że mnie odnajdziecie i wrócicie do mnie :)

10 komentarzy:

 1. Gratuluję wygranej w konkursie! Już sobie wyobrażam jak się cieszyłaś :) Fajną nagrodę sobie wybrałaś! Śliczny obrazek!
  Ja regularnie wyciagam Twoje komentarze ze spamów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Obrazek jest tak piękny, że brak słów. Gratuluję wygranej!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluje wygranej ;) a ten obraz to będzie cudo

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wygranej. Pozdrawiam cieplutko, Agnieszka
  Ps. Jeśli tylko są wiadomości spam to je wyciągam - zaglądam tam regularnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. wspaniale,gratuluję! a ja miałam problemy z czytnikiem,ale już jestem:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wygranej, piękny prezent otrzymałaś! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...