niedziela, 12 sierpnia 2012

Dzisiaj zdjęciowo :)

Obiecałam ostatnio dużo zdjęć, więc dzisiaj zdjęciowo :) Część przesyłek przychodzi bezpośrednio na mój polski adres, więc zawsze w domku coś na mnie czeka. Chciałam gorąco podziękować za wszystkie przesyłki , wszystkim oczywiście bez wyjątku i będę się chwalić :)

Śliczności od Zimnej :) , zdjęcie pochodzi z jej bloga


dodatkowo dostałam śliczną kostkę ( haft 3D ) z literką " D " , ale że u mnie mój brat też na " D " więc kosteczkę zabrał i ani myśli oddać, a niech się chłopak cieszy :)

Cecylio bardzo dziękuję za gazetki, kochana jesteś :)


 I jeszcze więcej gazetek i książek

część kupiłam, część wygrałam, część dostałam i mój pierwszy egzemplarz recenzyjny, pojawiła się już recenzja TUTAJ . A tak w ogóle to jakoś nie umiem rozkręcić mojego drugiego bloga, nikt nie wchodzi, nie ma komentarzy, może recenzje są " do kitu " , czekam na Wasze porady w tej kwestii.

A żeby nie było, że nic hafciarskiego, to dostałam len i tkaninę do needlepointa oraz od mamusi kochanej 2 zestawy :


Bardzo dziękuję za wszystkie słodkości, umilacze i w ogóle wszystko :)

W Holandii gorąco, w piątek była impreza na plaży, pokazy ratownictwa, skutery, helikoptery i różnego rodzaju samochody ratunkowe - Maluch uwielbia te klimaty, więc siedzieliśmy jedyne 7 godzin, ze zdjęciami nie poszalałam, ale mam coś takiego :


helikopter :)


tłum :)


PS
Nie mogę u Was dodawać komentarzy, tzn. piszę i są a potem znikają :( mam nadzieję, że to przejściowe.

8 komentarzy:

 1. Zajęcia ci nie zabraknie :D

  A o twoim drugim blogu dowiedziałam się dopiero teraz (wstyd mi) a że też lubię czytać, to chętnie nadrobię zaległości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na książkowy blog też dopiero teraz zaglądam.
  Świetne przesyłki, zwłaszcza gazetki xxx no i oczywiście książki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Arabska krew"- marze o tym, żeby to przeczytać. Pozostałe części pochłonęły mnie w całości!!:D A nie wiesz może czy gdzieś na internecie są dostępne wzory Londyńskie? Te, które właśnie dostałaś od Mamy?? Kocham Londyn i chciałabym coś takiego sobie wyhaftować, ale jak na razie nie znalazłam wzorów... Pozdrawiam!!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe zestawy do wyszycia otrzymałaś. Pozdrawiam i zapraszam do mnie Iza N-p.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej, ale zakupkow i podarkow! To teraz do roboty, bo po wakacjach koniec opinkalania:P Jakies robotki mi tu pokazac:P

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie zapraszam po odbiór wyróżnienia na http://iskierka71.blogspot.nl/

  OdpowiedzUsuń
 7. fajowe prezenty dostalas:-) oj, moje chlopaki byly by zachwycone takimi atrakacjami:-) u nas niestety takowych nie ma, jedynie fajerwerki, ale sa tak pozne (dzieci juz spia), ze nawet sie nie wybieramy. Serdecznie pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Aż mi slinka pociekła na takie cuda

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...