niedziela, 21 grudnia 2014

Creative Blog Tour :)


Już  tydzień temu dostałam nominację do kolejnej zabawy :
tym razem od Judyty :)


U Judyty na blogu znajdziecie cudowne hafty, pięknie i precyzyjnie wykonane. I na całe szczęście Judyta jest podobnie jak ja "uzależniona" od zabaw hafciarskich :) Tylko zdecydowanie jest bardziej poukładana i zorganizowana, czego jej ogromnie zazdroszczę. Zapraszam Was do odwiedzin u Judyty :)

A teraz czas na pytania i odpowiedzi :)

1. Nad czym obecnie pracuję?
Nad kilkoma zaczętymi SAL-ami , jednym kolosem i haftem niespodzianką, która już prawie jest na ukończeniu.
2. Czym moja praca różni się od innych w tej branży?
Oj, wydaje mi się, że zupełnie niczym się nie wyróżniam, robię po prostu to co sprawia mi przyjemność i staram się być w tym coraz lepsza.
3. Dlaczego piszę (bloga) o tym co tworzę (robię)?
Bloga zaczęłam pisać w trudnym dla mnie momencie życia, kiedy nie wiedziałam co przyniesie kolejny dzień. Poznałam mnóstwo wspaniałych osób, z niektórymi udało mi się spotkać :) z kolejnymi mam nadzieję się kiedyś zobaczyć. No i oczywiście dzięki blogowi uczę się nowych rzeczy i codziennie jestem wręcz zasypywana kolejnymi inspiracjami.
4. Jak odbywa się mój proces tworzenia (pisania)?
Nie mam żadnej szczególnej recepty na pisanie. Po prostu piszę wtedy kiedy mam co napisać i tak jak podpowiada mi serce.

Do zabawy zapraszam moją ukochaną Anię :)
Anię poznałam jakiś czas temu kiedy jej główną pasją był haft krzyżykowy i przyznam szczerze , że troszeczkę ją zmobilizowałam żeby zajęła się kartkami :) Nie byłam za to zupełnie gotowa na to, że okaże się tak piekielnie zdolna i niesamowita w kartkowaniu. Koniecznie musicie odwiedzić jej blog a zrozumiecie co mnie powala na kolana w pracach Ani :)

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...