czwartek, 27 października 2011

Wyróznienie :) oraz co udało mi się stworzyć ..

 Po pierwsze bardzo chciałam podziękować dwóm wspaniałym kobietkom za wyróżnienie : Dudqa i Agneta jestem na prawdę niezmiernie zaskoczona ale przede wszystkim szczęśliwa.


Już wcześniej pisałam o sobie, więc nie będę się powtarzać, nominacje również już były. Dlatego teraz nominuję wszystkie blogi, które obserwuję, jesteście tak wspaniałe że na prawdę trudno wybrać, więc wybieram wszystkie :) .

W końcu udało mi się również skończyć prezent dla babci,wyszywałam krócej niż myślałam, bo jakieś 2 miesiące, jeszcze tylko wyprać, kupić ramkę i gotowe :)
A tak powstawał mój największy jak dotychczas twór:


 I efekt końcowy :


Kupiłam też za kilka euro, zestaw do zrobienia kartek świątecznych:


 i mam zamiar wykorzystać kilka pomysłów, ale oczywiście pozmieniam i dołożę od siebie co nieco, na razie powstały 2 bombki :Widziałam już u na Waszych blogach kolejny numer Twórczych Inspiracji, mam nadzieję że w grudniu jeszcze kupię jak przylecimy na Święta a wzory wykorzystam w przyszłości.

Mam jeszcze do Was pytanie, gdzie zaopatrujecie się w materiały, nici i akcesoria do haftu, proszę o namiary na sprawdzone sklepy internetowe z dużym wyborem. Ja na razie kupowałam właściwie tylko  w Needle&Art ale chciałam zakupić aidę 20 lub 22 a tutaj nie mają więc przyznam szczerze, że liczę na Waszą pomoc.

3 komentarze:

  1. Gratuluję wyróznienia! Obraz papieża będzie piękny, a kartkowy zestaw efektowny!

    OdpowiedzUsuń
  2. Papież wyszedł Ci cudownie, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepiękny obraz wyszyłaś. Co do zakupów wszelakich to ja zawsze i wszystko na allegro :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...